Dzisiaj w naszej szkole świętowaliśmy 235 rocznicę uchwalenia Konstytucji 3 maja. Z tej okazji uczniowie klas: 1e, 3x i 2bd pod opieką Pani Doroty Jandy przygotowali ciekawy program. Głównym punktem obchodów stała się prezentacja multimedialna, która była opowieścią o historii …
Wszystkim odwiedzającym naszą stronę życzymy radosnych Świąt Wielkanocnych🐣🐣🐣🐣, wypełnionych nadzieją budzącej się wiosny. Niech Wielkanoc🐣🐣🐣🐣napełni wszystkich spokojem i wiarą, da siłę w pokonywaniu trudności i pozwoli z ufnością patrzeć w przyszłość 🌷🌺🌸🌹🌷🌺🌸🌹🌷🌺🌸🌹

